Peekaboo - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Link
is: Hlekkur

en: none
is: engin

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Inline
is: Innfellt
