Peekaboo - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: none
it: nessuno

en: Default
it: Predefinito

en: Inline
it: In linea

en: Link text
it: Testo del collegamento

en: Select list
it: Elenco di selezione
