Peekaboo - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Link
ja: リンク

en: none
ja: なし

en: Default
ja: デフォルト

en: Inline
ja: インライン

en: Link text
ja: リンクテキスト

en: Select list
ja: 選択リスト

en: Autoload
ja: 自動読込

en: Reload
ja: 再読込
