Peekaboo - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Link
jv: Tautan

en: none
jv: ora ana

en: Default
jv: Gawan

en: Link text
jv: Teks pranala

en: Select list
jv: Daftar pilih
