Peekaboo - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Link
ka: ბმული

en: none
ka: არცერთი

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი
