Peekaboo - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Link
kk: Сілтеме

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Default
kk: Стандартты
