Peekaboo - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Link
km: តំណ

en: none
km: គ្មាន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: @type: @field (@label)
km: @type​ ៖ @field (@label)
