Peekaboo - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: CCK
ku: کەرەستەی ناوەڕۆک دروستکردن

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Link
ku: بەستەر

en: none
ku: هیچ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Inline
ku: ناوهێڵ
