Peekaboo - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Link
lt: Nuoroda

en: none
lt: joks

en: Default
lt: Numatytasis

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Reload
lt: Perkrauti
