Peekaboo - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Link
lv: Saite

en: none
lv: neviens

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Select list
lv: Izvēles saraksts
