Peekaboo - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Link
mn: Холбоос

en: none
mn: хоосон

en: Default
mn: Анхны утга
