Peekaboo - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Link
mr: दुवा

en: none
mr: काहीच नाही

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Inline
mr: आतील
