Peekaboo - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Link
ne: लिङ्क

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित
