Peekaboo - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: none
nl: geen

en: Default
nl: Standaard

en: Link text
nl: Linktekst

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Autoload
nl: Automatisch laden
