Peekaboo - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Link
nn: Lenke

en: none
nn: ingen

en: Default
nn: Standard

en: Select list
nn: Listevalg
