Peekaboo - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Link
fa: واصلی

en: none
fa: هیچ

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Inline
fa: درون خطی

en: Link text
fa: متن واصلی

en: Select list
fa: سجل انتخاب
