Peekaboo - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Link
pt: Ligação

en: none
pt: nenhum

en: Default
pt: Predefinido

en: Inline
pt: Em linha

en: Link text
pt: Texto da ligação

en: Select list
pt: Lista de seleção
