Peekaboo - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Link
ro: Legătură

en: none
ro: nimic

en: Default
ro: Implicit

en: Select list
ro: Listă selecţie

en: Show field
ro: Afişare câmp
