Peekaboo - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Link
sl: Povezava

en: none
sl: nič

en: Default
sl: Privzeto

en: Inline
sl: V vrstici
