Peekaboo - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Link
sq: Lidhje

en: none
sq: asnjë

en: Default
sq: E Paracaktuar
