Peekaboo - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Link
sv: Länk

en: none
sv: ingen

en: Default
sv: Förvald

en: Inline
sv: Löpande

en: Link text
sv: Länktext

en: Select list
sv: Rullgardinsmeny

en: Show field
sv: Visa fält

en: Autoload
sv: Automatisk laddning
