Peekaboo - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: CCK
ta: உ.க.க

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Link
ta: சுட்டி

en: none
ta: இல்லை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Inline
ta: ஒரேவரியில்

en: Select list
ta: தெரிவு பட்டியல்
