Peekaboo - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Link
th: ลิงค์

en: none
th: ไม่มี

en: Link text
th: ลิงค์ข้อความ

en: Select list
th: รายการที่เลือก
