Peekaboo - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Link
tr: Bağlantı

en: none
tr: hiçbiri

en: Default
tr: Varsayılan

en: Inline
tr: Satır içi

en: Link text
tr: Bağlantı metni

en: Select list
tr: Seçim listesi

en: @type: @field (@label)
tr: @type : @field (@label)
