Peekaboo - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: CCK
ur: سی سی کے

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Default
ur: طے شدہ
