Peekaboo - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Inline
da: Integreret

en: Link text
da: Linktekst

en: Reload
da: Genindlæs

en: Reload delay
da: Forsinkelse på genindlæsning
