Peekaboo - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: none
az: yoxdur

en: Default
az: Susmaya görə

en: Inline
az: Xətdə

en: Link text
az: Link mətni

en: Select list
az: Siyahı seçin
