Peekaboo - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Link
be: Спасылка

en: none
be: няма

en: Default
be: Прадвызначана

en: Inline
be: Убудаваны

en: Select list
be: Выпадаючы спіс
