Peekaboo - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Link
eo: Ligilo

en: none
eo: neniu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Inline
eo: en linio

en: Select list
eo: Selekta listo
