Peekaboo - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Inline
et: Samal real

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Show field
et: Näita välja

en: Hide field
et: Peida väli
