Peekaboo - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Link
he: קישור

en: none
he: ללא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Select list
he: רשימת בחירה
