Peekaboo - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: CCK
hi: सी सी के

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Link
hi: कड़ी

en: none
hi: कोई नहीं

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Inline
hi: पंक्ति में

en: Select list
hi: सूची का चयन करें
