Peekaboo - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Link
hr: Poveznica

en: none
hr: ništa

en: Default
hr: Zadano

en: Inline
hr: U istom redu

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Select list
hr: Lista odabira
