Peekaboo - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Link
hy: Հղում

en: none
hy: ոչ մի

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Inline
hy: Ներկառուցված
