Peekaboo - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Link
oc: Ligam

en: none
oc: pas cap

en: Default
oc: Per defaut

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: Select list
oc: Lista de seleccion

en: Show field
oc: Afichar lo camp

en: @type: @field (@label)
oc: @type : @field (@label)
