Peekaboo - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: none
pt: nenhum

en: Default
pt: Padrão

en: Inline
pt: Mesma linha

en: Link text
pt: Texto do link

en: Select list
pt: Lista de seleção

en: Show field
pt: Mostrar campo

en: Hide field
pt: Esconder campo
