Peekaboo - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Link
ru: Ссылка

en: none
ru: нет

en: Default
ru: По умолчанию

en: Inline
ru: В линию

en: Link text
ru: Текст ссылки

en: Select list
ru: Список выбора

en: Show field
ru: Показать поле

en: Link only
ru: Только ссылки

en: Reload
ru: Обновить

en: Reload delay
ru: Пауза между обновлениями

en: Hide field
ru: Скрыть поле
