Peekaboo - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Link
sk: Odkaz

en: none
sk: žiadne

en: Default
sk: Predvolené

en: Inline
sk: V riadku

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Show field
sk: Ukázať pole
