PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: User
el: Χρήστης

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Media
el: Μέσα

en: The name of the user.
el: Το όνομα του χρήστη.

en: Full
el: Πλήρες

en: Port
el: Θύρα

en: User name
el: Όνομα χρήστη
