PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Save
eo: Konservu

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Host
eo: Gastiganto

en: Full
eo: Kompleta
