PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Save
es: Guardar

en: User
es: Usuario

en: User picture
es: Imagen del usuario

en: Host
es: Servidor

en: Media
es: Multimedia

en: The name of the user.
es: Nombre de usuario.

en: Full
es: Completo

en: Port
es: Puerto

en: Chat Room
es: Sala de chat

en: User name
es: Nombre de usuario
