PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Save
et: Salvesta

en: User
et: Kasutaja

en: User picture
et: Kasutaja pilt

en: Media
et: Meedia

en: Full
et: Täielik

en: Chat Room
et: Jututuba

en: User name
et: Kasutajanimi
