PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Save
fr: Enregistrer

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: User
fr: Utilisateur

en: User picture
fr: Image de l'utilisateur

en: Host
fr: Hôte

en: Media
fr: Média

en: The name of the user.
fr: Le nom de l'utilisateur.

en: Full
fr: Complet

en: User name
fr: Nom d'utilisateur
