PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Save
gu: સાચવો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: User name
gu: વપરાશકર્તાનુ નામ
