PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Save
he: שמירה

en: User
he: משתמש

en: User picture
he: תמונת פרופיל

en: Host
he: שם שרת

en: Media
he: מדיה

en: Full
he: מלא

en: Port
he: פורט

en: User name
he: שם משתמש
