PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Save
id: Simpan

en: User
id: Pengguna

en: User picture
id: Foto anggota

en: Full
id: Penuh

en: User name
id: Nama pengguna
