PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Save
is: Vista

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: User picture
is: Mynd af notanda

en: Host
is: Vél

en: Media
is: Margmiðlunarefni
