PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Save
ja: 保存

en: User
ja: ユーザー

en: User picture
ja: ユーザー画像

en: Host
ja: ホスト

en: Media
ja: メディア

en: The name of the user.
ja: ユーザーの名前です。

en: Full
ja: すべて

en: Port
ja: ポート

en: User name
ja: ユーザー名
