PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: The name of the user.
my: အသုံးပြုသူ၏ နာမည်

en: Full
my: အပြည့်အစုံ
