PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Save
sr: Сачувај

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник
